Делегація з Турецького Технічного Університету Іскендерун у складі трьох осіб проводить тиждень в Академії Вінцента Поля, щоб ознайомитися з методикою викладання нашого університету.
У вівторок вони зустрілися з керівництвом Академії.
До складу делегації входять доцент Ферхат Угурлу, доцент Юнус Каймаз, науковий співробітник Назлі Демір – фахівці з менеджменту, економіки та логістики. Вони є викладачами Іскендерунського Технічного Університету, Державного Технічного Університету в Туреччині, що спеціалізуються на інженерних науках, але також навчають студентів суспільних наук. Вони приїхали до Любліна в рамках програми Erasmus+.
![](https://www.akademia-pol.edu.pl/wp-content/uploads/2023/10/DSC05564-3-682x1024.jpg)
![](https://www.akademia-pol.edu.pl/wp-content/uploads/2023/10/DSC05559-2-1024x682.jpg)
У вівторок делегація зустрілася з керівництвом Академії, її президентом, доцентом Генриком Стефанеком, ректором доктором Маріушем Корчинським, професором AWP, віце-президентом Доротою Стефанек-Лангхем, а також завідувачем кафедри економіки доктором Терезою Кондракевич, професором AWP, координатором англомовного навчання доктором Радославом Долецьким та керівником канцелярії ректора Анною Щепаняк. Викладачі обговорили стратегію співпраці між двома університетами, а також оглянули навчальні аудиторії Академії.
Протягом наступних кількох днів представники турецького університету ознайомляться з функціонуванням нашого університету, дидактичною методологією в галузі економіки, яка застосовується в Академії Вінцента Поля, а також обміняються досвідом у сфері навчання студентів.
![](https://www.akademia-pol.edu.pl/wp-content/uploads/2023/10/DSC05575-1-1-1024x682.jpg)