Двоє студентів Академії Вінцента Поля – Марія Швед і Якуб Голуб – отримали спеціальну нагороду від Центру Спортивної Підготовки. Спеціальний приз їм вручили у понеділок у Ратуші Беата Степанюк-Кусьмєжак, заступник мера Любліна з питань культури та спорту, та Лешек Даневський, депутат міської ради Любліна. Марія Швед – студентка першого курсу фізіотерапії в AWP. На її...Read More